Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas
| Wi-Fi WiFi | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Turks stoombad Stoomcabine Schoonheidsbehandeling Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas Caxambu heeft een welgelegen locatie binnen 9 minuten te voet van het Waterpark. Het appartement van 63 m² biedt Turkse stoombaden, een stoomcabine en warme openbare baden voor ontspanning en verfrissing aan.
Dit 1-badkamer appartement is vrij dicht bij Coreto te vinden. Deze 1-slaapkameraccommodatie is binnen 700 meter verwijderd van het Waterpark Lysandro Guimarães te vinden. Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas bevindt zich op rijafstand van 15 minuten van de Igreja Nhá Chica.
Bij deze accommodatie zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger en badlakens in de badkamer. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.
Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker, een koelkast en een oven in het appartement. Dit appartement is op een klein stukje lopen van het kabelbaanstation Teleferico de Caxambu.
- Locale bezienswaardigheiden
- Coreto da Praca Municipal de Caxambu105 km
- Igreja Sana Isabel173 km
- Caxambu Museum43 km
- Kerk van Nossa Senhora dos Remédios419 km
- Kerk van Nossa Senhora dos Remedios351 km
- Church Santa Izabel169 km
- Congregacao Crista do Brasil799 km
- Centro de Convencoes de Caxambu1008 km
- Praça 16 de Setembro152 km
- Luchthavens
- Luchthaven Major-Brigadeiro Trompowsky108 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Spa en wellnesscentrum
- Turks stoombad
- Stoomcabine
- Schoonheidsbehandeling
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Warmwaterbronbad
- Openbaar bad
Diensten
- Voorzieningen voor huisdieren
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas is $75. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas?
Gasten van Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas kunnen profiteren van hoofdmassage en rugmassage, evenals hammam, een stoomcabine en een warmwaterbron openbaar bad. - ❓
Heeft Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas een internetverbinding?
Ja, Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas?
Apartamento Gracioso Ao Lado Do Parque Das Aguas bestaat uit 63 vierkante meter.